Pazar, Ocak 16Önemli Haberler
Shadow

Akşener’in kürsüye çıkardığı “Anadolu irfanı çiftçi” bakın kim çıktı

Akşener’in kürsüye çıkardığı “Anadolu irfanı çiftçi” bakın kim çıktı

ÂLÂ Parti’nin dünkü küme toplantısında Genel Lider Meral Akşener, bu kere de kürsüye “Anadolu irfanı bir çiftçimiz” diyerek Mustafa Boyraz isimli bir vatandaşı çıkardı.

“RESMİ KAYDI YOK”

Bir mühlet boyunca tarım siyasetleri hakkında kürsüde eleştirel konuşma yapan Boyraz’ın, tanıtıldığı üzere bir çiftçilik kaydının olmadığı tez edildi.

“POLİSLİKTEN İHRAÇ EDİLDİĞİ ÖNE SÜRÜLDÜ”

Boyraz’ın ayrıyeten, 1995 yılında Ankara’da bir araç içerisinde uygunsuz yakaladığı çiftten haraç ve devamında sarkıntılık yapma gerekçesiyle polislikten ihraç edildiği öne sürüldü.

BİRİNCİ SEFER YAŞANMIYOR

ÂLÂ Parti, emsal olaylarla sık sık gündeme geliyor. Akşener’in geçtiğimiz haziran ayında Adana’ya gerçekleştirdiği ziyaretinde ‘para etmiyor’ denilerek yere dökülen soğanlar Akşener ve kameralar ayrılınca geri toplanmıştı.

Yeniden haziran ayında Hatay’da yaşanan bir öbür olayda esnaftan olumsuz karşılık alamayan Meral Akşener’in karşısına CHP gençlik kollarından genç esnaf üzere çıkartılıp olumsuz açıklamalar yaptırılmıştı.

Geçtiğimiz ay da UYGUN Parti Genel Lideri Meral Akşener, MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli’nin ‘bölücü kebapçı’ açıklamasının akabinde, partisinin küme toplantısında kürsüye ‘pideci’ diyerek İbrahim Çetinkaya’yı çıkarmıştı. Çetinkaya’nın, CHP Gölbaşı Belediye Meclis üyesi adayı olduğu öğrenilmişti.

KAYNAK: YENİ ŞAFAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir