Pazar, Ocak 16Önemli Haberler
Shadow

Demet Bostancı’Yı Yeniden Salladı !

Demet Akalın dün akşam verdiği Bostancı Şov Merkezi konseriyle rakiplerine bir sefer daha fark attı. Konserindeki sürprizleriyle hayranlarını sevince boğan Demet Akalın performansıyla da tekrar ayakta alkışlandı.

Bugüne kadar yaptığı müziklerle her kezinde dinlenme ve satış rekorları kıran Pop Müziğin kraliçesi Demet Akalın dün akşam Bostancı Şov Merkezi sahnesindeydi. Her yıl klâsik hale getirdiği kış konserleri serisinde Bostancı Şov Merkezi sahnesinde hayranlarıyla buluşarak günler öncesinden tükenen biletleriyle rakiplerine bir sefer daha fark atan Demet Akalın, performansı ve sürprizleriyle tekrar unutulmaz bir geceye imza attı.

Demet Akalın’ın Bostancı Şov Merkezi’ni hınca hınç dolduran İstanbullu müzikseverler için yaptığı birinci sürpriz Tolgahan Dans Okulu öğrencileri ve 2021 Dans Federasyonu Türkiye HipHop Şampiyonaları’nın yaptıkları dans gösterileri gecenin unutulmaz anları ortasına girdi.

Dolce Gabbana’nın defile kreasyonundan seçtiği kıyafeti ve çizmeleri ile beğeni toplayan Demet Akalın konserinde dünden bugüne kadar hit olmuş müziklerini söyledi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir