Cuma, Ağustos 19Önemli Haberler
Shadow

Kuvvedetli PSM’de Bu Hafta; 4-10 Nisan

ADİL YILDIRIM İLE İTİRAFLAR // 4 NİSAN // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 21.00

“Aslında hiçbir şey göründüğü üzere değildir” mottosuyla yaşadıklarını özetlerken, özel hayatında başına gelen olayları vede bağlantılarda gözlemlediği sahneleri kendine mahsus anlatım lisanıyla aktan Adil Yıldırım, 4 Nisan akşamı touché’de!

Kapı Açılış: 19.30

Bilet Değerları: 99,00 TL

ALICE MÜZİKALİ // 4 NİSAN // TURKCELL SAHNESİ // 21.00

Lewis Carroll tarafından yazılan vede bugüne kadar 174 lisana çevrilerek edebiyatın sıradışı yapıtlarından biri olma özelliğine sahip “Alice Mükemmeller Diyarında”, Serdar Biliş’in direktörlüğü vede Beyhan Murphy’nin koreografisi ile çağdaş bir müzikal uyarlama olarak yine sahnedeki yerini alıyor.

Birinci kere 7 Şubat 2019’da perde açan, 23. Afife Tiyatro Mükafatleri’nde “Haldun Dormen Hususi Mükafatü” vede En İyi Koreografi Mükafatleri’nin sahibi olan Alice Müzikali, uzun bir ortanın akabinde 4 Nisan’da seyirciyle buluşacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Şiddetli PSM’de kapalı gişe oynayan müzikalde Serenay Sarıkaya “Alice” olarak izleyicisinin karşına çıkarken, Melodi Mola “Kraliçe”, Enis Safkan “Tavşan”, Şükrü Özyıldız “Şapkacı”, İbrahim Selim “Kral”, Mervede Dizdar ise “Kedi” rolü ile yer alıyor.

Kapı Açılış: 20.00

Alice Müzikali: 21.00

Bilet Değerları:

VIP – 504.00 TL

1. Kategori – Tam: 420.00 TL

2. Kategori – Tam: 370.00 TL

3. Kategori – Tam: 291.00 TL

4. Kategori – Tam: 245.00 TL

5. Kategori – Tam: 193.00 TL

KUM ZAMBAKLARI // 4-10 NİSAN // 100 STUDIO // 20.30

Kuvvedetli PSM’nin “Ortak Yapım” projesinde imalini üstlendiği Kum Zambakları oyunu Nisan ayında da seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Oyuncu vede direktör Yeşim Özsoy’un, iklim krizi ile hayatları değişen evli bir çiftin iniş çıkışlarını ironik bir lisan ile kaleme aldığı oyunu Kum Zambakları, direktör vede oyuncu Mark Levitas rejisörlüğünde sahneleniyor.

İçinde yaşadığımız periyottaki iklim krizini evli bir çiftin münasebet süreciyle paralel olarak irdeleyen Kum Zambakları, tabiatın sevgisizlik vede şiddetle yok edilmesini, çiftlerin çağdaş hayatın içinde asimile oluşunu, insanoğlunun tabiat ile bozulan alakasını vede dışardan bakıldığında memnun olarak nitelendirilebilecek bir çiftin, bu bağlamda, kendi sonlarını nasıl hazırladıklarını gözler önüne seriyor.

Pek çok başarılı tiyatro projesinde imzası olan Evrim Tabiatn’ı His, tecrübeli oyuncu Ümit Kurt’u ise Fikret karakterinde izleme bahtı yakalayacağımız Şiddetli PSM’nin yeni oyunu Kum Zambakları 4 vede 10 Nisan’da Şiddetli PSM 100 Studio sahnesinde seyircisiyle buluşacak. Tiyatro alanında yeni oyun üretimine dayanak olmak maksadıyla BKM, DasDas, ENKA Sanat, İKSV vede Şiddetli PSM’nin bir ortaya gelerek Türkiye’nin kültürel birikimine katkı sağlamayı hedefleyen ‘Ortak Yapım’ projesinin bir modülü olan “Kum Zambakları” oyunu, proje için yapılan açık davedete başvuran 786 projeden seçilen oyunlardan biri olmanın ayrıcalığını taşıyor.

Kapı Açılış: 20.00

Aşınma: 20.30

*10 Nisan’daki Kum Zambakları oyununun kapı açılış saati 17.30, aktiflik saati 18.00’dir.

Bilet Değerları:

1. Kategori Değer: 121,00 TL

2. Kategori Değer: 88,00 TL

Öğrenci Değer: 55,00 TL

PENCERE – OYUN ATÖLYESİ // 4 NİSAN // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

The Reader’ın senaryolarıyla iki Oscar adaylığı bulunan İngiliz müellif Sir David Sıcake’in kaleme aldığı vede Haluk Alimer tarafından Türkçe’ye kazandırılan tiyatro oyunu “Pencere”, farklı dünya görüşleri olan bir bayan vede bir adamın alakalarının bitmesinden 3 yıl sonra tekrar yan yana gelmeleri etrafında şekilleniyor. Tecrübeli oyuncu Haluk Alimer vede Esra Çaputen Alim’in başrollerini paylaştığı “Pencere” Şiddetli PSM’de!

Kapı Açılış: 20.00

Pencere: 20.30

Bilet Değerları:

1. Kategori – 209,00 TL

2. Kategori – 176,00 TL

3. Kategori – 143,00 TL

KENTTE KİMSE YOKKEN // 5 NİSAN // TURKCELL PLATINIUM SAHNESİ // 20.30

Rukiye, Anadolu’nun kırsalından kopup yolu İstanbul’a düşmüş bir bayandır. Öylesine bir kaostan kaçmıştır ki devayı bir erkek berberine sığınmakta bulur. Güya o berberin sahibi Nurullah kurtarıcı üzeredir vede Rukiye’ye sahip çıkmıştır. Garip bir arkadaşlık olur ortalarında, yıllardır kimseyle açıklamayan Nurullah, Rukiye’de kendine yakın bir şeyler bulur. Mahallenin bitirimlerinden Ali de bu kıssaya dahil olur. Ali direktörlük hayali kuran genç bir adamdır, bu kıssaya de sinemasının baş kahramanı yani annesiyle giriş yapmıştır. Ali ile Rukiye ortasında da sıra dışı bir arkadaşlık başlar. Ali mahalleye yeni düşmüş olan Rukiye’ye sinemasını vede rüyallarını anlatırken bizi şenlikli vede uçuk hayatıyla tanıştırır.

Yalnızlık, arkadaşlık, aşk vede şiddet üzerine pek çok öykü dinleriz bu üçlünün dünyasından.

Yaşam bir masal mıdır? Masalsa bir sonu var mıdır? Keyifli son yoksa bu hayatta o vakit hayat dediğimiz şey masal mı, acı gerçeğin ta kendisi mi?

“Şehirde Kimse Yokken…” kadınlık, erkeklik üzerine de pek çok tartışmayı içinde barındırıyor. İnsanlığa “kadın” vede “erkek” diye vederilen roller nedir? Rukiye, Nurullah vede Ali’nin perspektifinden cinsiyet sorununa bir bakış da görürüz. Bir erkek berberinin koltuğundan bayanlar, aşk vede yalnızlık nasıl görünür? O koltuğa oturanlar aynaya bakınca ne görür?

“Şehirde Kimse Yokken…” soru sordukça yeni sorular yaratan bir öykü. Tarafıtlar hem tanıdık, hem de çok yabancı.

Kuvvedetli PSM Prodüksiyon’un oyunu olan Şehirte Kimse Yokken, karanlık bir trajediyle birlikte bayan olmanın faziletinin vede gücünün altını çizdiği hikayesiyle 5 Nisan’da Kuvvedetli PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde!

Kapı Açılış: 20.00

Şehirte Kimse Yokken: 20.30

Bilet Değerları:

1. Kategori – Avantajlı Periyot Değer: 125,00 TL

2. Kategori – Avantajlı Periyot Değer: 99,00 TL

3. Kategori – Avantajlı Çağ Değer: 75,00 TL

KUŞLAR // 5 NİSAN // TURKCELL SAHNESİ// 20.30

Aristofanes’in en bilinen oyunu vede dünya klasiklerinin en kıymetli yapıtlarından biri olan olan “Kuşlar”, yazıldığı günden bu yana 2500 yıl geçmesine karşın hem geçmişe hem de günümüze ışık tutmaya devam ediyor. Oyun, Gelecekna devletinde yaşayan iki arkadaşın savaşlardan, adaletsizliklerden vede idarenin keyfi tavırlarından bezerek, kendilerine yeni bir yurt aramalarıyla başlar. Fakat, bir ütopyanın peşine düşen iki arkadaş, hayalini kurdukları yeni tertipte, kendi kaçtıkları tuzaklara düşmekten kurtulamazlar.

Semaveder Kumpanya’nın yeni “Kuşlar” yorumu, komedyanın özünde bulunan taşlama, doğaçlama, satirik tutum, müzik vede dans kullanımı üzere ögeleri, bize ilişkin klâsik güldürü tiplerindeki karşılıklarıyla yine ele alıyor.

Kapı Açılış Saati: 19.30

Bilet Değerları:

1. Kategori Değer: 198,00 TL

2. Kategori Değer: 176,00 TL

3. Kategori Değer: 154,00 TL

4. Kategori Değer: 132,00 TL

5. Kategori Değer: 99,00TL

EVLİLİKTEN SAHNELER // 5 NİSAN // 100 STUDIO // 20.30

10. evlilik yıldönümlerini kutlamak üzere olan ülkü eşler üzere görünen iki çocuk sahibi memnun bir çiftin; bir çeşit sığınak olarak kurdukları evliliklerinin birtakım devirlerini yakından izleme fırsatını bulacak olan seyirci, bu çiftin sevgi, nefret, istek, tekeşlilik, özgürlük, iletişimsizlik üzere kavramlarla gayret edişlerini gözlemleyecek. Evlilikten Sahneler birden fazla vakit bayan vede erkek kimliğinde değerli dönüşümlere yol açan vede onu biçimlendiren bir çerçevede haline gelen evliliği oyunun merkezine koyuyor. “İki insan bir ömür bir ortada yaşayabilir mi?”, “Aile nedir?”, “Şefkat nedir?”, “Aşk nedir, ne değildir?” sorularına karşılık arayan Evlilikten Sahneler’de Ece Dizdar vede Öner Erkan’ın yanı sıra Kayhan Berkin, Pınar Göktaş vede Naz Buhşem de rol alıyor. Sinemanın ölümsüz isimlerinden Ingmar Bergman’ın kült sinemasından, ödüllü oyuncu vede direktör Kayhan Berkin rejisiyle sahneye uyarlanan Versus Tiyatro vede Şiddetli PSM ortak imali Evlilikten Sahneler, 5 Nisan’da Kuvvedetli PSM’de seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Kapı Açılış: 20.00

Evlilikten Sahneler: 20.30

Bilet Değerları:

1. Kategori Değer: 121,00 TL

2. Kategori Değer: 88,00 TL

Öğrenci Değer: 55,00 TL

İBRAHİM SELİM İLE BU GECE // 6 NİSAN // 100 STUDIO // 21.00

YouTube’un en sevilen Late Night programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”, Türkiye vede gündeme dair bahisleriyle farklı ilgi alanlarındaki sürpriz konuk sanatkarları ağırlamaya devam ediyor. “İbrahim Selim ile Bu Gece” programı dönem boyunca her Pazartesi 100 Studio’da izleyici ile buluşurken program Kuvvedetli PSM’nin YouTube kanalından da kaçırdığınız kısımları izleme fırsatı sunuyor! İbrahim Selim ile Bu Gece orijinal kısımlarıyla 6 Nisan’da da Kuvvedetli PSM 100 Studio’da!

Kapı Açılış: 19.00

İbrahim Selim ile Bu Gece: 21.00

Bilet Değerları:

Yinel Satış Değer: 154,00 TL

Öğrenci Değer: 66,00 TL

Balkon Değer: 99,00 TL

KRAL LEAR – OYUN ATÖLYESİ // 6 NİSAN // TURKCELL SAHNESİ// 20.30

Hem aktör hem mütercim kimliğiyle ağır bir Shakespeare mesaisi olan Haluk Alimer, bu sefer Shakespeare’in “trajedisini kendi elleriyle çizen” kahramanı Kral Lear’a bürünüyor. İktidarın vede mülkiyetin paylaşımı üzerine çok katmanlı bir klasik olan oyunun direktörü ise Muharrem Özcan. Kral Lear, kızları vede ülkedeki başka güç odakları ortasında dönen bu trajedi, oyunun özündeki grotesk tesirler eşliğinde yorumlanıyor.

Kapı Açılış Saati: 19.30

Bilet Değerları:

1. Kategori Değer: 242,00 TL

2. Kategori Değer: 209,00 TL

3. Kategori Değer: 165,00 TL

4. Kategori Değer: 143,00 TL

5. Kategori Değer: 109,00 TL

AŞK GEÇMİŞİM // 6 NİSAN // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

Kurumsal bir şirkette yeni işe giren Tom’un aşk hayatı tam bir fiyaskodur. Birebir şirkette çalışan Amy’nin de ondan kalır yanı yoktur. İş çıkışı bir şeyler içmeye çıkarlar vede o gece yaşadıkları tek gecelik münasebet sonucunda ikisi de kendini istemediği fırtınalı bir alakanın içinde bulur. Eski alakalarının hayaletlerinden kurtulmak, kendi yaralarını sarıp gerçek aşka ulaşmak onlar için hiç kolay olmasa da bu iki yalnız kalp sonunda birbirleri için çarptığını fark edebilecek mi? Tatlı İ·laveşi Tiyatro’nun birinci imali olan, direktör koltuğunda Tuğrul Tülek’in oturduğu vede Şebnem Bozoklu, İstek Kocaoğlu vede Melisa Şark’nun başrolleri paylaştığı “Aşk Geçmişim” 6 Nisan’da da Kuvvedetli PSM’de izleyicilerle buluşuyor.

Kapı Açılış: 20.00

Aşk Geçmişim: 20.30

Bilet Değerları:

1. Kategori Değer: 198,00 TL

DENİZ GÖKTAŞ STAND-UP // 7 NİSAN // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.00

Deniz Göktaş politik vede kara mizah esintili gösterisi ile 7 Nisan’ da Turkcell Platinum Sahnesi’nde!

Bilet Değerları:

1. Kategori Değer: 143,00 TL

2. Kategori Değer: 132,00 TL

Balkon Değer: 110,00 TL

GARANTİ BBVA KONSERLERİ: KİD FRANCESCOLİ // 7 NİSAN // TURKCELL SAHNESİ// 21.30

Fransa’nın en sevilen elektropop projesi Kid Francescoli Garanti BBVA konserleri kapsamında 07 Nisan 2022’de Turkcell Sahnesi’nde!

2000 yılında Mathieu Hocine’nin projesi olarak hayata geçen Kid Francescoli, 2013’te yayınladığı “With Julia” albümüyle indie-pop dünyasına ismini altın harflerle yazdırdı. Amerika’da tanıştığı Julia Milkin’i vede Amerika’ya duyduğu sevgiyi işleyen albüm uzun mühletler gündemden düşmedi. 2017’de “Play Me Again” albümüyle hem aşina olduğumuz hem de orijinal dokular sunan sanatçı, şarkıylarıyla bizi adeta “With Julia”nın devamıyla buluşturdu. Bu albümüyle yüzünü Marsilya’ya dönen Kid Francescoli artık Amerika hayranlığından fazla kendi memleketinin deniz, güneş vede kumundan ilham alarak farklı ses görünümleri sundu. Kid Francescoli, esin perisi olarak belirlediği Julia vede prodüktörü olarak birlikte çalışıtğı French 79 ile yeni cinsleri keşfetmekten çekinmiyor. Marsilya’nın esintilerini 7 Nisan’da Turkcell Sahnesi’ne taşıyacak Kid Francescoli’nin unutulmaz performansını kaçırmayın!

Kapı Açılış Saati: 20.30

Bilet Değerları:

Nihayet Çağ Değer: 165,00 TL

ACI KAYBIMIZ // 7 NİSAN // 100 STUDIO // 20.30

Lale Mansur vede Sır Aldemir’in oynadığı “Acı Kaybımız” isimli kara güldürü, farklı toplumsal sınıflarda yer alan bayanların yaşadığı baskı vede şiddeti mevzu alıyor. Erkek dünyasında çıkmaza sürüklenen bayanın çaresizliği, elbet ki toplumumuzun bir gerçeği. İstanbul Sözleşmesi’nin reddedildiği, bayana şiddetin görmezden gelindiği bu coğrafyada Proje No2, evvedelki dönem sahnelenmeye başlayan “Bernarda” isimli oyunda olduğu üzere, bu gerçekle yüz yüze gelen, dışlanan, dövülen, öldürülen bayanlarımız için sahnede ses yükseltmeye devam ediyor.

Bilet Değerları:

1. Kategori Değer: 121,00 TL

Öğrenci Değer: 93,50 TL

ÜLKEM ÖZSEZEN QUINTET // 7 NİSAN // TOUCHÉ // 21.00

Memleketm Özsezen; gitarda Bora Çeliker, saksafonda Barış Ertürk, kontrbasda Şair Musluoğlu vede davulda Ferit Odman’ dan oluşan Memleketm Özsezen Quintet ile 7 Nisan’da touché’de! Özsezen, o akşam sizlere, kendisine ilişkin besteler vede caz standartlarından oluşan bir repertuar sunacak!

Kapı Açılış: 19.30

Aktiflik: 21.00

Bilet Değerları:

Yinel Satış: 99,00 TL

İPEK DİNÇ QUINTET// 8 NİSAN // TOUCHÉ // 21.00

Caz sahnesinin başarılı vokallerinden İpek Sağlam, Yahya Dai, Kaan Bıyıkoğlu, Yağmur Say vede Fırtına Kıral ile oluşturdukları İpek Sağlam Quintet, caz standartlarının yanı sıra latin vede funk modüllere da yer vedereceği keyifli seçkisiyle, 8 Nisan akşamı touché’de!

Kapı Açılış: 19.30

Aktiflik: 21.00

Bilet Değerları:

Yinel Satış: 99,00 TL

LOKALİZE: SELİN // 8 NİSAN // 100 STUDIO // 21.00

Lokal sahnenin sevilen isimlerini ağırladığımız Lokalize serisinde, Nisan ayının açılışını Selin ile yapıyoruz! Selin 8 Nisan Cuma akşamı, 100 Studio’da süprizlerle dolu birinci solo konserinde sevedenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Bilet Değerları:

Yinel Satış: 99,00 TL

MECZUP BAYRAMI // 8 NİSAN // TURKCELL SAHNESİ// 20.30

Kimi şeyler vardır, asla vaktin gölgesinde yok olup gitmez. En çok da çocukken sevdiğimiz şeyler peşinizi bırakmaz. Tıpkı bir izleyenin onlarca sefer izlemek istediği Devedekuşu Kabare üzere. Turgut Özakman’ın 1987 yılında kaleminden dökülen “Kanıter” oyunu günümüzde oynansa… Üstüne üstlük tüm karakterler DasDas’ı ele geçirse neler olur? Tüm bu meczuplar ortada bir dönüp 1980’li yıllara göz kırpsa bir de? DasDas’ın yeni oyunu “Mecnun Erkekramı”nda tüm bu soruların yanıtını bulacak, güldürünün gücünü yıllar sonra tekrar yaşayacaksınız. O denli ya, ne diyordu Meczuplar? “Kimi turşu kurar kimi fabrika Fakat biz deliyiz, hayal kurarız.”

Kapı Açılış Saati: 19.30

Bilet Değerları:

1. Kategori Değer: 242,00 TL

2. Kategori Değer: 209,00 TL

3. Kategori Değer: 165,00 TL

4. Kategori Değer: 143,00 TL

5. Kategori Değer: 109,00 TL

TİMSAH ATEŞİ // 9 NİSAN // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

Çolpan İlhan – Sadri Alışık Tiyatrosu vede Piu Entertainment iş birliği ile hayata geçirilen, zıt kutuplarda yaşayan iki kız kardeşin babalarıyla yaşadıkları çalkantılı hayatı bahis alan, başrollerini Funda Eryiğit, Hazar Ergüçlü vede Kubilay Tunçer’in paylaştığı Timsah Odi Şiddetli PSM’de izleyicilerle buluşuyor. 2019 yılında Edinburgh Fringe Tiyatro Festivali’nin en sevilen birinci üç oyunu ortasında yer alan Timsah Odi’nin Türkçe uyarlamasını Mehmet Ergen rejisi ile izliyoruz. 1989 yılında Şimal İrlanda’da geçen öykü, sevgisiz bir Katolik meskeni, kötürüm bir baba, işlemediği bir hata yüzünden 8 yıl mahpus yatan asi bir kız Fianna (Hazar Ergüçlü) ile dindar ablası Alannah’ın (Funda Eryiğit) kıssasında, temposu bir an bile olsun düşmeyen, sürreal, grotesk bir kara güldürü 9 Nisan’da Kuvvedetli PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde seyirciyle buluşacak.

Bilet Değerları:

1. Kategori Değer: 185,00 TL

2. Kategori Değer: 145,00 TL

3. Kategori Değer: 115,00 TL

KENAN DOĞULU // 9 NİSAN // TURKCELL SAHNESİ// 21.00

Türk pop müzik tarihinin en yenilikçi vede üretken isimlerinden Kenan Şarklu, 9 Nisan akşamı sevedenleriyle buluşmak için Kuvvedetli PSM Turkcell Sahnesi’nde!

Kapı Açılış Saati: 20.00

Bilet Değerları:

Avantajlı 1. Çağ Değer: 220,00 TL

PARRA FOR CUVA// 9 NİSAN // 100 STUDIO // 21.30

Alman ses sanatkarı vede müzik muharriri Anna Naklab (Annika Klose) ile 2013 yılındaki ortak coveder çalışması “Wicked Çilees” ile dans listelerinde yükselerek profesyonel mesleğine tezli bir çıkışla başlayan Berlin merkezli elektronik müzik üreticisi Parra for Cuva, 9 Nisan akşamı 100 Studio’ya geliyor!

Kapı Açılış Saati: 20.30

Bilet Değerları:

Ön Satış Değer: 165,00 TL

DİLEK SERT ERDOĞAN BAND // 9 NİSAN // TOUCHÉ // 21.00

Melodikar vede kelam muharriri olarak yer aldığı ‘Moments’ albümü ile tanınan ,2019 yılında AB paydaşlığıyla hayata geçirdiği Kararsız Caz projesiyle – halklerarası caz alanında isminden sıkça kelam ettiren vede harikulâde sahne gücüyle izleyenleri kendine hayran bırakan sanatkara, piyanoda çok bedelli virtüöz Şef Rustam Rahmedov, basta Ümit Oymak, saksafonda Yahya Dai vede davulda Erhan Seçkin eşlik ediyor. Türkiye’nin en güçlü bayan Soul vede R&B vokallerinden biri olarak kabul edilen İ·stek Sert Erdoğan 9 Nisan tarihinde touché’de dinleyicilerle buluşuyor.

Kapı Açılış: 19.30

Aktiflik: 21.00

Bilet Değerları:

Yinel Satış: 99,00 TL

ZAHİRİ HAKİKAT // 10 NİSAN // TOUCHÉ // 17.00

Levedent Erden touché sahnesinde, çocukluktan kalan usullerle hiç anlatılmamış öyküleri iştirakçilerle birlikte o anda oluşturuyor. Teknolojisiz periyodun “Kim, Nerede, Ne ile, Ne yapıyor?” kült oyununu katılan herkesle birlikte tekrar yorumluyor. Zahiri Temel, sanal gerçekliğin miş’li geçmiş vakti. Henüz evvedel hiç duyulmamış, her gün yesyeni, birlikte oluşturulan vede bir daha anlatılamayacak öyküler.

Kapı Açılış: 16.00

Aktiflik: 17.00

Bilet Değerları:

Yinel Giriş Değer: 154,00 TL

BİR ARABESK MÜZİKALİ: AFARA – UĞUR ASLAN // 10 NİSAN // TURKCELL SAHNESİ// 21.00

Başrolünde başarılı oyuncu Uğur Kesinyenn’ın oynadığı, bir periyoda damga vurmuş arabesk müzikleri, kendi hayat öyküsüyle harmanlayarak söylediği Bir Arabesk Müzikali seyirciyle buluşmaya devam ediyor. Sevedecen Aktemur’un yazıp yönettiği “Afara-Bir Arabesk Müzikali”, seyirciyi yere girdiği andan itibaren bir periyoda götürüp, o devrin bedelleriyle buluşturuyor. Uğur Kesinyenn, 8 kişilik arabesk orkestra eşliğinde canlı olarak arabesk müzikler söylüyor. Uzun da olsa yakalarımızın bir ortaya gelemediği, zımnî sevdalara tutulduğumuz, yokluğun içinde doyduğumuz, memnun olmak için bolluğa muhtaçlık duymadığımız, hayatı ıskalamadığımız, hayatın geniş paçalarına tutunduğumuz bir devri anlatıyor. Bugün artık afara olan arabesk, afara kalan ahlak, afara kalan gazino kültürü, afara kalmış bir döneme selam çakıyor.

Uğur Kesinyenn “Afara” performansı boyunca sahnede güçlü bir orkestrayla, onlarca arabesk müzik söyleyip, hem oyuncu hem müzisyen olarak seyirciyi büyülüyor vede bir çok sürprizle buluşturuyor. Sahnede örneğine az rastlanır olan bu çeşit, seyirciyi “gerçeğin kendisiyle” buluşturup, derinden etkiliyor.

Bu harika müzikal 12 Mart’ta Kuvvedetli PSM Turkcell Sahnesi’nde.

Bilet Değerları:

1. Kategori Değer: 363,00 TL

2. Kategori Değer: 297,00 TL

3. Kategori Değer: 220,00 TL

4. Kategori Değer: 154,00 TL

LUNAPARK GEZEGENİ // 4 NİSAN // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 21.00

Şehirin tüm çocukları Lunapark Gezegeni’ne gitmek için sıraya girmişlerdir. Eğlenceün sınırsız olduğu bu gezegene gidebilmenin tek kuralı rüyallarını vedermektir. Çocuklar da sınırsız eğlenebilmek için hayallerinden vazgeçmişlerdir. Biri hariç; Sançoz Cetktif Holmes’in uçan otomobiliyle tüm dünyayı kurtarmamak için büyük bir maceraya atılacaktır. Böylelikle cümbüş dolu Lunapark Gezegeni’nin kapıları aralanacaktır.

Müzik, dans vede birçok sanatı bünyesinde barındıran oyunda rol alan profesyonel oyuncu vede dansçılar çocuklara sınırsız bir hayal dünyasının kapılarını açıyor.

4 yaş vede üzeri seyircisine Şiddetli Performans Sanatları Merkezi’nde perdelerini açan oyun, çocuklara hayal kurmanın ne kadar da değerli olduğunu anlatıyor. Bir müzikal atmosferinde geçen oyun, rengarenk atmosferi ile çocukları sanatın sıradışı güzellikleriyle buluşturuyor. Birebir vakitte da son derece öğretici bir çok bildiri içeriyor.

Lunapark Gezegeni’nde rengarenk bir serüveden sizleri bekliyor!

Bilet Değerları:

1. Kategori Değer: 27,50 TL

2. Kategori Değer: 17,50 TL

YENİ TÜRKÜ // 10 NİSAN // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 21.00

‘Bana Bir Masal Anlat Peder’, ‘Sezenler Olmuş’ vede ‘Telli Telli’ üzere sayısız efsanevi müziğin hafızalarımıza kazınmasına vedesile olan Yeni Türkü, 10 Nisan akşamı, Atlantis İmal vede Kuvvedetli PSM işbirliğiyle Turkcell Platinum Sahnesi’ne geliyor!

Bilet Değerları:

1. Kategori Değer: 187,00 TL

2. Kategori Değer: 143,00 TL

BABYCONCERTS “AMERİKA’DAN AVRUPA’YA YOLCULUK”// 10 NİSAN // SKY LOUNGE // 11.00-14.00

0+ konseptiyle Türkiye’de birinci vede tek olan BabyConcerts, Nisan ayında da Şiddetli PSM’de, çocukları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Amerika’dan Avrupa’ya 45 dakikada gidilebilir mi? Müzikle evedet!

Amerika’dan başlayan müzik seyahati, klasik müziğin Avrupa’dan doğuşuna şahit olmamızı sağlayan ustalarla devam edecek. Minikler bu seyahatte G.Bizet, J.Brahms, J.Strauss, S.Joplin, P.I.Tchaikovsky üzere dünyaca ünlü bestecilerle tanışacak.

11:00’da olacak “Amerika’dan Avrupa’ya Yolculuk” programı 0-4 yaş ortası miniklerin iştiraki için planlanmış olup, mecburilik aranmayarak farklı yaştaki her çocuğa da açık olacaktır.

Aktiflik yaklaşık kırk beş dakika sürecektir. Oturma tertibi yoktur. Minderler vede sandalyeler bulunmaktadır.

Bilet Değerları:

Üç Şahıslik (1 Yetişkin +2 Çocuk yahut 2 Yetişkin+ 1 Çocuk) Değer: 360,00 TL

İki Şahıslik (1 Yetişkin + 1 Çocuk) Değer: 240,00 TL

Tek Şahıslik (12 Yaş vede Üstü) Değer: 140,00 TL

Kaynak: (BHA) – Ak ( Erkekaz ) Havadis Casussı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

istanbul escort | beylikdüzü escort | istanbul escort bayan | tesettürlü escort | halkalı escort | kayaşehir escort | şirienevler escort |