Paykwik Fiyatları

Paykasa Fiyatları, Avro para biriminde yaşanan kur dalgalanmalarına bağlı olarak değişim göstermektedir. Kurlarda yaşanan ani artışlardan, anlık olarak etkilenen kartın, bu nedenle sabit bir fiyatlandırması bulunmamaktadır.

Ayrıca aracı kurumun ticari politikasına bağlı olarak, her bayii farklı fiyatlar ile işlem kabul etmektedir. En uygun fiyat araştırması yapmadan önce, güvenilir satıcıların bir listesini elde etmeniz gerekmektedir. Resmi site görünümlü bir çok sahtekar site üzerinde, inanılması güç fiyatlar görebilirsiniz. Gerçekte sadece tuzaktan ibaret olan bu durumda, aslında gerçekleştirdiğiniz ödemenin karşılığı olarak koca bir sıfırdan başka birşey elde etmeniz münkün değildir.

Gerçek anlamda dürüst ticaret ilkesi ile faaliyet gösteren yetkili siteler üzerinde, kodların toptan alımı sırasında baz alınan kur, bir iki gün içerisinde büyük bir düşüş gösterebilir. Bu gibi istisna durumlarda, yetkili bayiler, kendi kart alış kuru üzerinden kar amacı güderek fiyatlandırma yapacaktır.

Kesinlikle paranızın karşılığı olan tutarda kod temin edecek olan güvenilir firmalar üzerinde, bazı istisnai durumlarda, kulağa çok yüksek gelen rakamları ödeyebilirsiniz, lakin kati surette paranızı risk etmeden, hızlı bir şekilde, tüm taleplerinize yanıt alacaksınızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir